LG 80 cm (32 inch) HD Ready LED Smart TV (32LM565BPTA)
Rated 5.00 out of 5 based on 20 customer ratings
20 reviews
Save 4,491.00 (20% off)
  • Supported Apps: Netflix|Prime Video|Disney+Hotstar|Youtube
  • Operating System: WebOS
  • Resolution: HD Ready 1366 x 768 Pixels
  • Sound Output: 10 W
  • Refresh Rate: 50 Hz
  • Estimated delivery on 16 - 19 May, 2026
    SKU: GOM_47221 Categories: , ,
    Guaranteed Safe Checkout
      Ask a Question
    Brand
    LG
    Q & A
    Ask a question
    There are no questions yet
    No more offers for this product!
    Rated 5.00 out of 5
    ★★★★★
    20
    ★★★★
    0
    ★★★
    0
    ★★
    See all 20 reviews
    20 reviews for LG 80 cm (32 inch) HD Ready LED Smart TV (32LM565BPTA)
    Based on 20 reviews
    5 star
    100
    100%
    4 star
    0%
    3 star
    0%
    2 star
    0%
    1 star
    0%